Informace k distanční výuce

Oznamujeme všem rodičům, že jsme dne 1. 3. 2021 zahájili distanční výuku pro děti Mateřské školy Janová.

Podrobné informace naleznete Distanční vzdělávání v MŠ Janová.

Připomínáme, že výuka je pro předškolní děti povinná z důvodu povinného předškolního vzdělávání.

Pokud nemáte možnost tisku, můžete si vyzvednout 1x týdně ve školce namnožené, na tel. č. 571 434 080, 775 041 057 dohodneme  čas a den vyzvednutí.

Fotografie  hotových úkolů nebo výrobků můžete posílat na emailovou adresu MŠ, v rámci procházky zanést do poštovní schránky MŠ (u bočního vchodu do kuchyně) nebo předat paní učitelce po znovuotevření školky. Výrobky budeme každý týden vystavovat ve vitríně a v oknech budovy MŠ.

Vzdělávací aktivity Vám budeme pravidelně zasílat na emailové adresy a budou přístupné na našich webových stránkách.

Pokud si potřebujete vyzvednout osobní věci svého dítěte, na tel. č. 571 434 080, 775 041 057 dohodneme  čas a den vyzvednutí.

O novinkách z MŠMT Vás budeme včas informovat. V tuto chvíli čekáme na oficiální rozhodnutí MŠMT, zda bude možné dětem během distančního vzdělávání odebírat stravu.

istanční vzdělávání v Mateřské škole Janová