On-line synchronní výuka dětí s povinou školní docházkou

Zahájení on-line výuky od pondělí 22. 3. 2021

Vážení rodiče předškoláků,
projevili jste zájem o rozšíření distančního vzdělávání Vašeho dítěte o on-line výuku ve sdílené skupině MŠ Janová.

 

Sdílená skupina MŠ Janová slouží pouze k účelům distančního vzdělávání 7 předškoláků, pro které je v tomto školním roce vzdělávání povinné. 

Účast ve skupině je zcela dobrovolná. 

 
Po ukončení distančního vzdělávání bude sdílená skupina MŠ Janová zrušena. 
 
Máme zájem, aby jsme Vám co nejvíce zjednodušili a zároveň obohatili vzdělávání dětí po dobu uzavření MŠ. Přes tuto aplikaci můžeme sdílet videohovory, videa, fotografie, hlasové nahrávky, zprávy.  
 
On-line výuka bude probíhat cca 10-20 min. ve 2 skupinách po 3-4 dětech, aby se děti dostaly ke slovu a vzdělávání je touto formou bavilo. Děti tak budou mít dostatek prostoru k vyjádření a při videohovoru se na obrazovce mobilního telefonu či tabletu, notebooku nebo PC dobře uvidí. 
 
Před zahájením každého vzdělávání budete včas informováni vzkazem. Pokud se z jakýchkoli důvodů nebudete moci zúčastnit vzdělávání se svou skupinou, máte možnost se přidat ke druhé skupině. 
Tento způsob vzdělávání je pro nás nový a zcela odlišný od klasického prezenčního vzdělávání, budeme se učit. Předem se omlouváme za malé technické problémy, kterým se ze začátku nejspíš nevyhneme :-).
Mimo on-line výuku, která bude probíhat dopoledne, máte možnost sdílet své úspěchy a dokumentaci aktivit (fotografie, videa, hlasové nahrávky). 

Vše, co bude na platformě MŠ Janová sdíleno, je pouze interní. V souladu s GDPR není možné dál přeposílat a šířit!!! Předem děkujeme za respektování a součinnost. V opačném případě je správce skupiny oprávněn ukončit Vaše členství v této sdílené skupině.

Rozvrh synchronní on-line výuky:

SKUPINA č.1  Pondělí: 10:30-10:50 hod. 

(3-4 děti) 

SKUPINA č.2  Úterý: 9:30-9:50 hod. 

(3-4 děti) 
Zařazení dětí do skupin po dohodě s rodiči dětí s povinou předškolní docházkou. Před každou výukou na emaily zasílány informace s obsahem výuky a jaké pomůcky si děti mají s Vaší pomocí připravit. 
Úvodní on-line setkání a zahájení synchronního vzdělávání proběhne se Skupinou č. 1 v pondělí 22. 3. 2021 v 10:30 - 10:50 hod. a se Skupinou č. 2 v úterý 23.3. 2021 v 9:30-.9:50 hod. 
Předem moc děkujeme za spolupráci. 

Kalendář